Stalmax

Kilka słów o Stalmax

Znamy się na stali

Firma nasza składa się z trzech podmiotów. Dwóch firm handlowych i jednej produkcyjno usługowej. Zakład produkcyjny działa od 1968 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie klientów oraz doświadczenie w branży metalowej. Nasze produkty ( bramy, kraty, ogrodzenia, konstrukcje stalowe itp.) są wykonywane przez profersonalioną kadrę. Dużym atutem jest szeroka baza stałych klientów, należą do niej zarówno duże firmy budowlane jak jak i klienci indywidualni. W 1991 roku otworzyliśmy w Gołkowie skład stali oraz sklep z artykułami metalowymi. Dzieki temu pozyskaliśmy nowych klientów. Klient w naszej firmie, w zakresie branży metalowej jest obsługiwany kompleksowo. Dotyczy to zarówno dostaw wyrobów hutniczych i art. metlowych jak i wykonywania różnych zlecen przez nasz zakład. Stale poszerzamy naszą ofertę. W 2003 wprowadziliśmy do niej automatykę bramową i bramy segmentowe. Mamy nadzieję że na podstawie tej krótkiej charakterystyki uda się nam zdobyż zaufanie Państwa firmy.

Nasza firma istnieje od 1968. W tym okresie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie wszelkich prac metalowych. Wykonujemy zarówno małe elementy metalowe jak i ciężkie konstrukcje stalowe o masie jednostkowej do 50 ton. Produkujemy hale, magazyny antresole, zadaszenia, konstrukcje wież na obiektach sakralnych. Drugi dział naszej firmy zajmuje się galanterią metalową: wytwarzamy ogrodzenia kute, meble stalowe, bramy stylowe i bardziej pospolite, altany. Firma nasza cieszy się uznaniem na rynku metalowym. Realizujemy zadania na obszarze całego kraju a także za granica. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowana kadrę pracowników , posiadamy własny skład wyrobów hutniczych oraz biuro konstrukcyjne. Dysponujemy szerokim parkiem maszynowym oraz własnym transportem.

Produkcja

Nowość w ofercie - wypalarka plazmowo-gazowa.

Nasza firma w trakcie swojej działalności wykonywała zlecenia różnych podmiotów, były to zarówno instytucje państwowe jak i mali odbiorcy prywatni. Obecnie współpracujemy z:

Podmioty z którymi wspłpracowaliśmy wcześniej:

Skład stali

Kątowniki, Ceowniki, Rury, Profile zamkięte, Dwuteowniki, Płaskowniki, Teowniki, Blachy, Pręty, Siatki.

To następny obszar naszej działalności. Znajdziecie tu Państwo szeroki asortyment wyrobów hutniczych produkowanych u nas w kraju jak i importowanych z Unii Europejskiej.

Nasz dział handlowy stawia sobie za cel kompleksową obsługę klienta. Dlatego oferujemy usługi cięcia towarów o przekroju do 360mm (dwuteowniki, ceowniki, profile itp.). Przecinamy również blachy do grubości 10mm i długości 3000mm. Posiadamy także wyspecjalizowany transport i ślusarnię.

Z uwagi na dużą rotacje towaru możemy w krótkim czasie wykonać zamówienie na materiał którego nie ma obecnie w magazynie.

Sklep

Elektronarzędzia, Narzędzia, Technika Spawalnicza, Galanteria metalowa, Farby, Technika mocowań, Artykuły elektryczne, Artykuły ogrodnicze, Bramy i napędy garażowe.

Elektronarzędzia

Proponujemy Państwu elektronarzędzia znanych producentów: Metabo, Eihell, Black & Decker. Główne produkty tych firm to wiertarki, przecinarki kątowe, młoty do kucia i wiercenia urządzenia do obróbki drewna. Każda z firm posiada linię hobby i profesjonalną. Większość sprzedawanych elektronarzędzi testujemy w naszym zakładzie produkcyjnym to pomaga wyrobić nam opinię na temat tych produktów i polecamy z nich najlepsze.

Narzędzia

Narzędzia ręczne, jakimi dysponujemy to szeroka gama produktów znajdujących zastosowanie zarówno przy drobnych pracach domowych jak i dużych projektach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby między innymi takich marek jak: TOPEX, PROFIX, S&R, STALCO, STANLEY.!

Kontakt

Stalmax Sp. J.
05-502 Piaseczno,
ul. Gołkowska 33d
tel./fax.: 22 757 45 97
fax.: 22 736 30 03
tel. kom. 603 927 994
e-mail: info@stalmax.com
NIP: 123-07-40-511

Zakład Ślusarsko-Budowlany Stefan Krzosek
05-500 Piaseczno
ul. Chopina 37
tel.: 22 756 88 29
fax.: 22 736 30 03
NIP: 123-000-22-79

Firma Handlowa RABAT
05-502 Piaseczno
ul. Gołkowska 33d
tel./fax.: 22 757 45 97
fax.: 22 736 30 03
tel. kom. 603 927 994
NIP: 123-000-18-77